BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip sutarti su tėvais?

Aktuali tema, tiesa? Ne vien man iškyla problemų su tėvais. Kiekvienam paaugliui kyla nesusipratimų norint išeiti su draugais kažkur, tačiau neišleidžia, kyla ginčas. Ar pasieki to, ko norėjai? Ne. Tėvai tik dar labiau užsispiria, ir nei viena pusė nieko negauna, tik sugadina nuotaiką. Kaip to išvengti, kaip pasiekti to, ko nori?

1. Geruose tėvų ir atžalų santykiuose labai svarbu yra supratimas. Visų pirma, koks supratimas? Tu turi pagaliau suprasti, jog tėvai ne šiaip sau tavęs kažkur neišleidžia, jie rūpinasi tavimi, jie linki tau tik geriausio. Taip pat žinok, jog jeigu jie tau kažko nenuperka, ko norėtum, jie nenori tavęs išlepinti, galbūt jau kažko gavai arba tas daiktas yra brangus. Juk ne visi gyvena puikiai, turi gerus darbus ir gali leisti pinigus belenkam :)

2. Jeigu tėvai nenori atsileisti, pasiūlyk kažko mainais, tarkim savaitę plautum indus, sutvarkytum kambarį ar pan. :) Na, o jeigu tėvai vis dar neatsileido, jokiu būdu nepyk. Tiesiog pasakyk, jog vis dėl to supranti ir tikiesi, jog tėvai įgaus tavo pasitikėjimo. Nešauk, nekaltink tėvų. Šitaip tėvai tikrai neįgis pasitikėjimo tavimi, ir kitą kartą tavęs tikrai niekur neišleis, nenupirks, ko nori.

Visuomet turi suprasti tėvų mintis, suprasti, kaip jie jaučiasi ir ką galvoja. Tik tuomet išaugs graži ir tvirta draugystė su tėvais. Juk Jie nori mums tik geriausio :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: