BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip tapti populiaria mokykloje?

Manau, tai daug kam iškylantis klausimas :)

Tapk komandos nariu. Taip susipažinsi su daugybe įdomių žmonių. Tavo šansai susirasti draugų kaipmat padidės.

Būk laimingas/-a. Jeigu esi nepatenkintas/-a savo išvaizda, visada galima šį bei tą pataisyti. Nebūtina leisti daug pinigų, kad pasijustum geriau. Jei neapkenti savo plaukų, pakeisk šukuoseną.

Keiskis atsargiai ir daryk tai dėl savęs, o ne tam, kad įtiktum kitiems. Užuot paisydamas/-a patarimų iš televizijos, mokykis tapti populiariu/-ia iš paties gyvenimo!

Būk draugiškas/-a. Visi bijo tų pačių dalykų, kurių bijai ir tu. Net labiausiai savimi pasitikintys žmonės bijo, tik ne visada tą parodo.

Draugiškumas su visais parodo, kad pirmiausia esi patenkintas/-a savimi, o tai yra vienas greičiausių išpopuliarėjimo būdų. Pasakyk jiems, kas tau juose patinka. Juk kiekvienas nori, kad jį suptų tie, kurie verčia gerai jaustis.

Jeigu esi nedrąsus/-i, gali pradėti pokalbį taip: „Sveika, Evelina, man patinka tavo apyrankė!“. Kai tik įsivažiuosi, gali pasakyti ką nors apie save ir taip parodyti, kad gali pasijuokti iš savęs, pavyzdžiui: „Nesuprantu, kaip galėjai su manimi viešumoje rodytis. Pažiūrėk į mano spuogus“.Šypsokis ir išklausyk kitus.

Neteisk kitų. Nors populiarieji mokiniai nuolat teisia kitus, pats populiarumas prasideda nuo priėmimo ir susidomėjimo kitais žmonėmis. Nei aprangos stilius, nei žmonės. su kuriais praleidi pertraukas, negali atimti iš tavęs populiarumo.

Nebijok bendrauti su „moksliukais“, „mėmėmis“ ar neva žemesnės mokyklos kastos atstovais.Visi tave gerbs ir žinos, kad esi geras žmogus.

Susirask hobį (jeigu dar jo neturi). Tam tikra veikla užsiimantys žmonės yra kur kas įdomesni pašnekovai, nei tie, kurie dėl populiarumo nuolat neriasi iš kailio.

Mokykis. Tiesiog atsakyk į klausimus, jei žinai atsakymą, arba neatsakyk, jei nežinai. Kasdien atlik namų darbų užduotis. Nebūk tas/ta, kuris/-i sėdi klasėje ir šaudo nepakaltinamu žvilgsniu ar kuria nesąmoningus pasiteisinimus.

Būk malonus/-i. Niekas nenori draugauti su pikčiurnomis ir šlykštukais.

Nustebink. Sugalvok kažką, ko dar niekas nebuvo sugalvojęs. Jeigu tavo mokykloje vyksta talentų konkursas, paruošk kokį nors labai neįprastą numerį, kurio iš tavęs tikrai niekas nesitiki.

Nebūk netikėliu/-e, tiesiog gerai leisk laiką. Netruksi suvokti, jog bendraminčių apstu. Lengviausias būdas išpopuliarėti – liaukis tuo rūpintis. Jeigu nustosi dėl to nerimauti ir nekvaršinsi sau galvos, esi tu populiarus/-i, ar ne, atrodysi labiau atsipalaidavęs/-usi ir šaunesnis/-ė.

Būk paslaugus/-i. Žmonės mėgs tave, jeigu būsi geranoriškas/-a. Be to, tai taip pat padės išpopuliarėti. Tiesiog padėk aplinkiniams, jiems tai patiks. Geriau juos pažinęs/-usi atrasi tik dar daugiau jus siejančių dalykų.

Manau, nors šiek tiek padėjau :))

online-drugs-store.net

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: